עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה צריך תוכנה לניהול עסק ומהן האפשרויות שיש במערכת?

מהפיכה טכנולוגית חדשה הינה תוכנה לניהול עסק, אשר תומכת ומלווה את המשתמש בתפעול ובניהול תהליכי העבודה והחשבונות. תוכנה להנהלת חשבונות הינה הכרחית בכל בית עסק העוסק במכירות שכן אנשי החשבונאות בכל עסק ועסק חייבים לעבוד עם תוכנה להנהלת חשבונות.

לולא תוכנה כזו, כמעט בלתי אפשרי לנהל את כספי המכירות של העסק וחשבוניות העובדים. אין ספק שתוכנה לחשבוניות דיגיטליות היא הכרחית בכל עסק. בכל הנוגע לתוכנה להנהלת חשבונות, אין חברה קבועה שהינה החברה המובילה והמקצועית ביותר.

הרבה חברות שמו לעצמן מטרה לפתח תוכנה להנהלת חשבונות איכותית ומתקדמת ביותר המשלבת נקודת מבט עסקית וחשבונאית ובכך מאפשרת תמונה מלאה ואינטגרטיבית של העסק, ברמת משתמש הקצה וברמת המנהל, מתקדמת ביותר מבחינת טכנולוגיה, יעילות ואמינות.

תוכנה לניהול חשבונאי איכותית וחכמה בהחלט תשדרג את העסק שלכם ותייעל את תנאי העבודה. שירותי החברה ישמחו לעזור ולייעץ לכם בבחירת ומכירת כלל המוצרים שברשות אותן החברות. להלן תמצית האפשרויות:

 • כרטסות: ניהול פרטי התקשרות ונתונים רלוונטיים של לקוחות, ספקים, פריטים, עובדים, שערי מטח, בנקים ועוד.
 • שיווק: ניהול ותיעוד קשרי לקוחות, הצעות מחיר, הזמנות עבודה ,משימות ללקוח ויומן פגישות.
 • מכירות: תעודות משלוח, תעודת השכרה והחזרה, ניהול מערך חיוב לקוחות עי כרטסת חשבונות, חשבוניות דיגיטליות וזיכויים.
 • גבייה: מעקב גבייה באופן כולל או פרטני ללקוח, הפקת דוחות גבייה, גיול חובות ועוד.
 • קופה: קבלות ,הפקדות, ניהול ספר קופה, תזרים כספי ועוד.
 • רכש: בקשת הצעת מחיר, הזמנת טובין, תעודות משלוח ספק, חשבונית דיגיטלית ספק, תשלום לספק, מעקב ספק.
 • מלאי: ניהול מלאי כולל מלאי מחסנים. הפקת דוח תנועות מלאי ואפשרות הערכת שווי מלאי.
 • הנהלת חשבונות כפולה: קליטת דפי בנק,התאמת בנקים,כרטסת הנהלת חשבונות רב שנתית,מאזן בוחן ועוד ….
 • ניהול ריצפת ייצור: ניהול ייצור, זמני ייצור, דוחות ייצור.
 • דוחות: אפשרות הפקה של מאות דוחות כספיים, כמותיים, סיכומיים, סטטיסטיים וכדבלחיצת כפתור.
 • כלי בקרה וניהול למנהל: אפשרויות תצוגה סיכומית וכוללת של תמונת העסק בכל רגע נתון (שערוך כללי) עם יכולת תחקור וירידה לפרטים
 • הרשאות: מערכת הרשאות ברמה מתקדמת, המאפשרת הגדרת משתמשים ומידור חשיפתם לנתונים ולמידע המתקבל בתוכנה, לפי החלטת הארגון.

ניהול עסק זה לא פעם כאב ראש לא קטן. השליטה על כל המלאי הנמצא בעסק, השליטה על ההכנסות מול ההוצאות, עשויות לבלבל כהוגן גם את האדם המוכשר ביותר. מסיבה זו אנחנו מציעים כיום מעבר למכשור הבסיסי לחנויות, כמו קופות רושמות ועוד, גם את השירות של תוכנה לניהול עסק.

בעזרת תוכנה לניהול עסק, ניתן לנהל בצורה הרבה יותר מסודרת ותקינה את כל מה שכרוך בסדר הכספי של העסק. זה כולל גם תוכנה לניהול לקוחות ולידים, תוכנה להנהלת חשבונות לחברות, תוכנה להנהלת חשבונות לעסקים וכדומה.

אז נכון שלא תמיד אפשר להסתפק אך ורק באותה תוכנה לניהול עסק, זו שמציעה גם את השירות של תוכנה להנהלת חשבונות לעסקים. לעיתים יהיה צורך להיעזר גם במנהל חשבונות, מלבד אותה תוכנה לניהול עסק. אך בכל מה שקשור לעיסוק בנושא הלידים, תוכנה לניהול לקוחות ולידים, תוכל בהחלט לספק את המענה המושלם.

כאשר אנחנו מדברים על תוכנה לניהול עסק, חשוב לזכור כי תוכנות כאלה יש הרבה. אפשר למצוא ברשת הרבה מאוד חברות המציעות את השירות שלהם באינטרנט. החוכמה היא למצוא תוכנה לניהול עסק, כמו גם – תוכנה לניהול לקוחות ולידים, שתוכל לספק את המענה המושלם לעסק.