עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מגשי אירוח לפורים

חג הפורים הקרב ובא הוא החג בו נותנים משלוחי מנות חבר לרעהו, עובד לחברו, משפחה למשפחה ואפילו השכנים. משלוחי המנות הוא מצווה אשר על אדם לשלוח לרענו מנות מזון, לפחות 2 לאדם אחד לפחות, המטרה של המצווה היא חיבור ואחווה והאהבה בעם ישראל.

חג הפורים ידוע גם כחג אשר עושים אירועי הרמת כוסית בחברות והעסקים השונים, כאשר תרצו לעשות הרמות כוסית תצטרכו לדאוג לאוכל לעובדים שלכם, כי אירוע טוב נמדד בסופו של דבר במזון אשר הגישו בו. לפורים הקרוב יש לנו פתרון קל יותר מתמיד לבעיית המזון החוזרת על עצמה, הפתרון נקרא – מגשי אירוח. מגשי האירוח לחג הפורים ולהרמות כוסית בכלל מגיעים בשלל צבעים מרהיבים ובשלל טעמים. יהיו חברות אשר ישקיעו ויעשו את המגשים בצורת משלוח מנות, שהרי זה יחסית קל לעשות את זה.

פורים אשר נחגג בדרך כלל בחודש מרץ הוא החג אהוב אם לא הכי על הילדים, שבו הם מתחפשים למה שהם אוהבים, לדוגמא בן אל וסטטיק, סמי הכבאי, מיכל הקטנה ועוד דמויות/אנשים אשר מוכרים והילדים רוצים להזדהות ולחקות אותם. להורים החג פחות אהוב מכיוון שבחג זה ההוצאות גדלות, יש כאלו המשקיעים ותופרים תחפושות במיוחד לילדים.

בין הבתי ספר/עבודות תוכלו למצוא תחרות תחפושות, התחפושת המקורית והיפה ביותר זוכה בפרס. אז השנה תשקיעו בתחפושת שלכם ואולי תזכו בפרס.

חג פורים שמח.