עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מהו צילום אווירי?

שימושים לצילום אווירי

בעוד שבעבר, צילום אווירי היה מתאפשר אך ורק להפקות ענק עם אמצעים מיוחדים, הרי שכיום כל אחד יכול לרכוש רחפן מקצועי ולהסריט סרטים מרהיבים ויפהפיים.

אם כך הדבר, מדוע בכל זאת מומלץ שנשכור את שירותיהם של צלמים מקצועיים המתמחים בצילום אווירי? והאם זה מחייב בכל תרחיש? בדיוק לשם כך, ריכזנו עבורכם את השימושים העיקריים לצילום אווירי, אשר מצריכים את שכירת שירותיו של צלם מקצועי.

צילום לצורכי שיווק

נסו לרגע לדמיין פארק שעשועים מגובה העיניים של המבקר, ועכשיו נסו לדמיין את אותו הפארק ממעוף הציפור. מרבית הסיכויים שהדמיון הפליג למחוזות חדשים כאשר ניסיתם לדמיין את עצמכם מרחפים מעל הפארק, ורואים את כל המתקנים האימתניים מתגמדים אל מול עיניכם.

עכשיו נסו לדמיין נכס נדל”ן כשאתם מביטים בו מן המדרכה. ומנגד דמיינו אותו בשנית מתוך גובה רב, זווית שמאפשרת לכם לראות את הנוף המשתקף מן הבניין, זווית שגורמת לו להיראות באור אחר, מחמיא יותר ומסקרן יותר.

צילום אווירי באמצעות רחפן יכול לסייע רבות ביצירת סרטונים שיווקיים, וזהו גם אחד השימושים הפופולריים ביותר, ובו חברות שונות נעזרות בצלמים מקצועיים.

להבדיל מצילום חובבני, הרי שתפעול הרחפן, מציאת הזוויות הייחודיות וההצטיידות בציוד צילום מתקדם, יכולים להשפיע רבות על המסרים השיווקיים והצלחתם.

צילום לצורכי מיפוי

שימוש נוסף ופחות מוכר של הרחפנים, הוא מיפוי לצורכי מדידה, זיהוי הבדלי גבהים שונים ו יצירת מודלים 3D.

דוגמה זו היא אף בולטת יותר באשר לצורך בשכירת שירותיו של איש מקצוע מוסמך, שכן אין כל סיבה שגורם פרטי יחזיק בציוד הצילום הנדרש לצורכי מיפוי ומדידה.

הגופים הנעזרים בצילום אווירי לצורכי מיפוי הינם מועצות אזוריות, רשויות מוניציפליות, גופים ציבוריים, חברות בנייה וקבלנות, גופים בטחוניים ועוד.

צילום אווירי לאירועים

ונחזור חזרה לתחום הרבה יותר פופולרי ומוכר – צילום אירועים. הרי שבחתונה או בכל אירוע מרגש אחר, וודאי שתרצו להיות סמוכים ובטוחים שהצילומים יצאו לא פחות ממושלמים.

אם נתרחק מעט מן האירועים הפרטיים, הרי שגם בפסטיבלים ואירועים המוניים, נעשים לא אחת שימושים ברחפנים צילומיים המתעדים את הקהל בהופעה ומקרינים ישירות על המסך.