עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מהם היתרונות הגדולים של תוכנת הנהלת חשבונות אונליין?

האינטרנט איננו רק מגרש משחקיםעצום ופשוט לתכנים של בידור ואפליקציות למשפחות, צעירים וילדים. חלק מהיישומים המקוונים מתוחכמים כל כך שהם נמצאים גם בשימוש של מקצוענים, מנהלים, אנשי עסקים ועצמאים. אם פעם ניהול פיננסי חייב אתכם ללכת במסלול שגרתי של רכישה של תוכנה יקרה להנהלת חשבונות וניהול עסק, כיום המצב הפוך במאה ושמונים מעלות.

יש בנמצא תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט וניהול עסק אונליין שהן מאוד טובות ויעילות. לשימוש בתוכנות האלו יש כמה וכמה יתרונות משמעותיים שאם יש לכם עסק אתם פשוט חייבים להכיר ומהר.

יותר מהרווח שלכם

עסקים חייבים להישאר ממוקדים מאוד ולכן, למרות שיש עוד ועוד שימושים עסקיים שנמצאים להם בשלל מקומות באינטרנט, נתמקד בהנהלת חשבונות מקוונת למשתמש. עוד ועוד עסקים אשר מחפשים וגם מוצאים דרכים להתייעל, באמצעות תוכנות לניהול עסק מקוונות. והפעם, נספר לכם כמה דברים חשובים אודות הנהלת חשבונות באינטרנט ובענן. בעסקים כמו בעסקים, נשים את הדגש על היתרונות ועל הרווח, כל זאת עבורכם.

למעשה, רבות מתוכנות הנהלת החשבונות הרגילות והשגרתיות הפכו להרבה פחות כדאיות והרבה פחות משתלמות בשנים האחרונות. כל זאת, לא משום שלא צריך יותר לנהל את החשבונות בכלים ממוחשבים ומתקדמים וגם לא מכיוון שפתאום לא צריך להוציא חשבוניות דיגיטליות או קבלות ירוקות, הזמנות עבודה ברשת וכן הלאה. זה נכון מכיוון שיש כיום תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק באינטרנט שמעניקות הרבה מאוד יתרונות גדולים למשתמש. אם תנסו כמה ללא ספק תגלו שהרווח כולו שלכם והיתרונות מאוד שימושיים ומגוונים: בנוחות השימוש למשתמש, בוויתור על הררי הניירת המיותרים, חיסכון רב בכסף ובזמן ועוד ועוד.

תוכנות הנהלת חשבונות ברשת הן הסוף לניירת

אם יש בעיה שתוכנות יעילות וטובות יכולות לפתור, במיוחד אם הן פועלות אונליין, הרי שזה פחות בירוקרטיה ופחות נייר מיותר ומזהם. לכן, במקום למהר ולהדפיס על נייר עם דיו, כאשר אפשר לוותר על זה ולשלוח באימייל, כן עדיף. זה חשוב לצרכן, לעסק, ולא פחות חשוב גם לסביבה. זה לא מזהם ולא מלכלך ולא צריך לשרוף זמן על תיוקים שלוקחים זמן יקר. ברוכים הבאים לעידן ללא ניירת ודיו!

הפקת חשבוניות דיגיטליות אונליין זה קל ומשתלם

כל עסק המתנהל בצורה נורמטיבית מוציא כנדרש חשבוניות וקבלות ממוחשבות או ידניות, או במילים אחרות, מסמכים דיגיטליים המעידים על חוקיות העסקה והתקבולים השונים ממנה. כאשר מדובר בעסקים רגילים מן השורה, הרי שעד כה היו מרבים להשתמש בחשבוניות ובקבלות מודפסות מהדור הישן – כן, כאלה שממש מזמינים מבית דפוס. משמעות הדבר היא שיש צורך בהרבה מאוד ניירת ודיו בשוטף. עם תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט וניהול עסק אונליין שמים בקלות סוף לכל הניירת המיותרת הזאת.

איך זה עובד? רשות המסים החליטה לאפשר הפקת מסמכי עסקה וירטואליים גם ללא צורך בניירת ובחתימות. אם שמעתם את המושג חשבוניות אונליין או חשבונית דיגיטלית – בדיוק בזה מדובר. עשיתם עסקה עם לקוח? אתם צריכים לרשום לו חשבונית מסודרת במהירות? במקום לכתוב את הפרטים הדרושים בשלושה עותקים, בפנקס שמודפס על נייר כימי מיוחד, פשוט עושים זאת באינטרנט בלחיצה פשוטה על כמה כפתורים.

לעובדה שבעזרת הנהלת חשבונות באינטרנט וניהול עסק ברשת אתם שמים סוף לניירת, יש המון משמעויות, חלקן גדולות. למשל, לא צריך להזמין לעיתים קרובות עוד ניירות למדפסת ועוד דיו. לא צריך להזמין פנקסים ידניים מבית הדפוס. אתם לא צריכים להשקיע גם המון זמן בחיפוש ותיוק של כל אותם הניירות. הכל שמור אונליין באינטרנט. לא מאבדים שום ניירות. לא מקמטים שום ניירות. אם צריך לאתר איזה מסמך חשבונאי, התוכנה מאתרת זאת עבורכם בתוך רגעים מעטים. ועל הדרך, אתם גם שומרים על הסביבה. משום שכאשר התכנה מקוונת, אין ניירות ואין הדפסות (שולחים הכל באימייל או בווטצאפ) מונעים כריתת עצים ונזק סביבתי עצום ארוך טווח. וכל זה בזכותכם, בעלי העסקים ובפרט בעלי העסקים הקטנים.

חתימה דיגיטלית אלקטרונית וחסכונה בכסף

לא רק פחות עיסוק עם ניירת והזמנת פנקסים מבית הדפוס חוסך התהליך הפשוט של הפקת חשבוניות דיגיטליות במחשב. כמעט לכל סוגי העסקים יש בכך להביא גם לחיסכון כספי רב של ממש. עבור הצטרפות להנהלת חשבונות מקוונת ברשת ניתן לשלם כיום בהסדר מיוחד על פי כמות העסקאות שסוגרים בכל חודש ומספר המסמכים הדרוש לכך. זקוקים ל-100 מסמכי עסקה חשבונאיים? אולי אפילו ל-200? אולי יותר מכך? תוכלו להפיק בדיוק את כמות המסמכים הממוחשבים הדרושים לכם ברשת האינטרנט ולשלם הרבה פחות ממה שהתרגלתם עד עכשיו.

בדיוק כפי שזול יותר לנהל חנות מקוונת אונליין, זול יותר לנהל שירות של הנהלת חשבונות וניהול עסק מקוונים. ומה שזול עבור הספק של העסקים השונים, כך יהיה זול יותר גם עבורכם הלקוחות, כלומר בעלי העסקים והעצמאים מתחומים שונים. והחיסכון הזה בכסף משתלב גם עם חיסכון חשוב בזמן. את החיסכון בכיס אפשר להרגיש תכף ומיד. מצטרפים לשירות, אפילו לתקופת ניסיון, מתנסים ורואים. ואף פעם אין דמי מנוי קבועים או התחייבות. אך עובדה היא שכמעט כל מי שמתנסה, מחליט להישאר.

שיפור תדמית העסק

הנהלת חשבונות וניהול עסק באמצעות תוכנה באינטרנט זוהי אפשרות קלה מאוד, פשוטה ואינטואיטיבית. בצורה כזאת, נהנים מנוחות עבודה המצטרפת אל החיסכון הכספי. ויש עוד נקודה חשובה. תדמית העסק שלכם. בעל עסק, במיוחד כשמדובר בעסק קטן או בינוני, שמעביר ללקוחותיו חשבוניות מקוונות באימייל נראה טוב יותר. הוא מצטייר כחדשני, מתקדם והרבה יותר מכובד. כאשר פחות ופחות עסקים משתמשים בחשבוניות מיושנות של נייר – לא כדאי להישאר מאחור. ההצטרפות פשוטה מאין כמוה, אפשר להצטרף באינטרנט וגם השירות המהיר שמקבלים נעשה אונליין. אפשר להיעזר בצאט או לשלוח שאלות באימייל כאשר יש צורך בעזרה. זה פשוט, זה נוח, וזה גם מאוד קל.

בוחרים פורמט בקלות

חשבתם שאילו כל היתרונות? מסתבר שיש עוד כמה וכמה. הוצאת חשבונית מס באמצעות האינטרנט יכולה להיעשות בפורמט שאתם בוחרים. ניתן לעצב בקלות את מראה החשבונית או הקבלה, ניתן להוסיף לוגו, לבחור צבע ואופי משלכם. באמצעות המערכת הממוחשבת ניתן להפיק מגוון רחב של מסמכים, למעשה כל מה שעסק ממוצע צריך. מלבד חשבוניות וקבלות דיגיטליות אפשר להפיק גם חשבוניות עסקה וירטואליות, אפשר להפיק קבלות או חשבוניות מס ממוחשבות ואפשר גם להעביר כך הצעות מחיר או הזמנות אלקטרוניות.

כך, למרות שתוכנה של הנהלת חשבונות וניהול עסק באינטרנט היא לכאורה מוצר מדף, כביכול זה לא משהו שהותאם דווקא לנגריית שלמהאו לשרברב דודאו לחנות כלי הכתיבה של השכן ממול, יש לא מעט אפשרויות להפוך את הכל לאישי יותר. כאשר אתם יוצרים מסמכים אלקטרוניים יפים, אישיים, עם לוגו ומסרים נוספים, העסק שלכם נראה טוב וחדשני יותר. אתם נראים טוב וחדשניים יותר. זהו חלק מהמיתוג שעוזר לאחרים לזכור אתכם. התדמית חשובה מאוד כיום, גם לעסקים הקטנים ובוודאי שגם לאחרים.

זמינות בכל שעה ומכל מקום

הסביבה חשובה לכם? זכרו – חשבוניות דיגיטליות ממוחשבות הם גם ירוקות לסביבה. בצורה כזאת שומרים על הסביבה ונמנעים משימוש בנייר מזהם ומיותר. מלבד זאת, ניתן להפיק את המסמכים האלקטרונים מכל מקום. אפשר להפיק את המסמכים הדיגיטליים הדרושים להנהלת החשבונות מהמחשב בבית או במשרד או מהיכן שתירצו. אפשר לעשות זאת גם ממחשב נייד ואפילו מהמכשיר הסלולרי האישי שלכם. מהיום, שולחים ללקוח אך ורק מסמכים דיגיטליים דרושים באימייל ואת כל הפעולות מתעדים אונליין בקלות. במערכת כזאת אפשר להפיק בקלות גם דוחות של הכנסות שוטפות וכך מקבלים תמונת מצב של העסק בקלות ובפשטות.

תנו דעתכם גם לכך שכאשר השירות החשבונאי ניתן באינטרנט, אונליין, אין בעיה של עדכוני גרסאות. הספק מבצע עדכונים תקופתיים ומוסיף תוספות בלי שנדרש שום דבר מהלקוח או מהמשתמש. כמו כן, אין לכם בעיה של אובדן מידע פתאומי כי הכל מגובה בענן. אפשר לגשת למידע מכל מחשב, מכל מכשיר, גם מהנייד ובכל שעה. ואם מחליפים מחשב במשרד, כבר לא צריך לבצע התקנות חדשות שלוקחות זמן רב. הזמינות והתפעול נוחים וידידותיים למשתמש, מכל מקום ובכל שעה.