עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה העלות של חוקר פרטי? והמחיר של שעת מעקב?

עלות חוקר פרטי משתנה בהתאם לסוג החקירה שהוא עורך, מספר השעות שבהן הוא עובד בתיק, והמיקום הגיאוגרפי.

חוקר פרטי הוא איש מקצוע המבצע עבודת חקירה לאיסוף ראיות למקרה מסוים. חוקרים פרטיים עובדים לעתים קרובות עם רשויות אכיפת חוק ועורכי דין כדי לעזור להם לאסוף מידע ולמצוא עדים למשפטים.

מחיר המעקב יכול להשתנות בהתאם לתכונות או מידע שברצונך לעקוב אחריהם. חוקרים פרטיים ומשרדי בילוש פרטיים הינם אנשי מקצוע המבצעים חקירות בתיקי משפט, עניינים אישיים או כל מקצוע אחר.

מחיר עלות חוקר פרטי משתנה מגודל החברה וסוג החקירה. שעת מעקב תלויה באופן החקירה וגודלה, איפה אתה גר ועם מי אתה עובד.

מה תפקידו של חוקר פרטי?

חוקר פרטי הוא אדם שעורך חקירות מטעם אנשים או ארגונים. חוקרים פרטיים אחראים לחקירת מקרים, לרבות אך לא רק גירושין, נעדרים ואכיפת חוק.

חוקר פרטי מוסמך ומיומן יעבוד על התיק על ידי איסוף מידע וראיות הקשורים למקרה. לדוגמה, אם הם יתקבלו לעבודה במקרה של נעדר, הם יעברו על כל המקומות שבהם הם היו כדי למצוא רמזים שיכולים להוביל אותם למציאת האדם. בסיום התיק, הם ימסרו דוח ללקוחותיהם עם כל הממצאים שלהם, כך שניתן יהיה להשתמש בו בבית המשפט או בדרך אחרת. הם משתמשים במגוון טכניקות כדי לפתור פשעים שלעתים קרובות אינם ברשות הציבור או שמתרחשים באופן פרטי. במונחים משפטיים, אנשים אלה נקראים לעתים קרובות ‘בלשים פרטיים’.

ניתן לבקש מחוקרים פרטיים לעקוב אחר כל פעילות שיכולה להיות קשורה לפשע הנחקר. הם עשויים לצלם תמונות, לחפש טביעות אצבע או עקבות דנ”א, או לחפש באשפה כל ראיה מפלילה.

מהם השירותים המוצעים על ידי חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים הם אנשי מקצוע המסייעים ללקוחות באמצעות מציאת אנשים, חקירת פשעים ועוד.

האנשים האלה הם מומחים במציאת מידע שקשה לגשת אליו. הם משתמשים בשירותים כמו מעקב, ניטור מדיה חברתית וצילומי אוויר כדי למצוא את כל הראיות שהם עשויים להזדקק להם.

חוקרים פרטיים מספקים מגוון רחב של שירותים ללקוחות. הם חוקרים הונאות, מספקים בדיקות רקע ומאתרים אנשים תמורת תשלום.

חוקרים פרטיים מציעים בדרך כלל את השירותים הבאים:

– בדיקות רקע

– חקירות הונאה

– איתור אנשים

– מעקבי

כמה עולה לשכור משרד חקירות פרטי?

עלויות החקירה הפרטיות משתנות בהתאם לשירותים ולאזור. ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על כמה תצטרך לשלם עבור חקירה פרטית.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא האם אתה צריך שירות חד פעמי או מתמשך. בדרך כלל, חקירות חד פעמיות יהיו זולות יותר מחקירות מתמשכות. הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא השירות עצמו. ככל שחקירה מורכבת יותר, כך היא תעלה לך יותר. עם זאת, אם אתה רק צריך מעקב פשוט, אז זה עשוי להיות זול יותר מאשר סוגים אחרים של חקירות. לבסוף, תלוי איפה החקירה שלך מתרחשת יכולה להיות השפעה משמעותית גם על העלות שלה.

מה הם הקריטריונים שישפיעו על עלות חוקר פרטי?

העלות של חוקר פרטי תהיה תלויה בקריטריונים הבאים:

ישנם גורמים רבים ושונים שישפיעו על העלות של חוקר פרטי. הראשון הוא כמה הם גובים עבור השירותים שלהם. לחוקרים פרטיים שונים עשויים להיות תעריפים שונים בהתאם למה שהם מתמחים בו או לשירותים הספציפיים שלהם. לדוגמה, בלש עשוי לגבות פחות משומר גוף מכיוון שבלש צריך להיות נוכח רק במהלך החקירה ואילו שומר גוף יצטרך להיות נוכח גם במהלך החקירה וגם לאחריה.

הדבר השני שמשפיע על העלות הוא האם אתה רוצה שהם יבצעו עבורך משימות מסוימות לפני או אחרי שהם יתחילו לעבוד בשבילך. לדוגמה, אם אתה רוצה שהם יבצעו את בדיקות הרקע שלך לפני שהם יתחילו לעבוד עבורך, אז זה יגדיל את העלות כי זה לוקח מהם יותר זמן ומשאבים.

איך בוחרים משרד חקירות מקצועי

כדאי להצטייד במשרד חקירות מקצועי שיוכל לסייע לכם בפתרון הצרכים האישיים והעסקיים שלכם. לחוקרים פרטיים יש מגוון של כישורים ומומחיות כדי להתאים למצבים השונים שאתה עלול לעבור.

אם אינך בטוח איזה סוג של שירותים או התמחות מספק משרד חקירות, אז אתה יכול לשאול על תיק העבודה שלו כדי לברר יותר.

המטרה העיקרית של משרד חקירות פרטית היא לספק אבטחה לעסק שלך ולעניינים קשורים אחרים. צריך שיהיה להם מספיק ניסיון לפתור אפילו את המקרים הקשים ביותר. לכן, לפני שתעסיק אותם, חשוב שתעבור על הרקורד שלהם בקפידה ותדבר עם הלקוחות הקודמים שלהם לקבלת הפניות.

חוקרים פרטיים הם כלי חשוב שיהיה בארסנל שלך כשאתה חוקר מישהו. ניתן להשתמש בהם ממגוון סיבות שונות. אחת הסיבות הנפוצות ביותר שאנשים ישתמשו בחוקר פרטי היא כדי לברר אם בן הזוג שלהם בוגד בהם והאם עליהם להישאר ביחד או לא.

שורה תחתונה

חוקרים פרטיים יכולים להיות יקרים והם לא מספקים שום ערובה שתגלו את האמת על מה שקורה. אתה צריך להמציא תכנית לפני שאתה שוכר אחד ולהבין את כל מה שאתה רוצה שהם יעשו כדי שתדע מה יהיה המחיר הסופי.