עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מוסך נייד – תיקונים לרכב עד אליך!

כשהרכב נתקע או לא מניע, צריך להביא אותו אל המוסך. האמנם? במאמר זה נסביר על השירות של מוסך נייד ועל היתרונות שלו.

הפעילו את הדמיון

תארו לכם מצב, בו התחלתם נסיעה. הכל נראה תקין כמו בכל יום רגיל ופתאום, נורה נדלקת ולפני שאתם מבינים מה היא אומרת, הרכב נתקע. בשלב זה יש לכם שתי אפשרויות: להמתין לגרר, שייקח את הרכב שלכם למוסך, או להזמין מוסך נייד.

המטרה של מוסך נייד

מטרתו של המוסך הנייד היא לאפשר לכם תיקון של הרכב במקום בו אתם נמצאים וזקוקים לו ולחסוך מכם את הצורך בהמתנה לגרר ונסיעה אל המוסך. המוסך הנייד הוא למעשה רכב עם ציוד הכרחי לתיקון רכבים, חלקי חילוף ולא פחות חשוב מכך – איש מקצוע שיודע כיצד להשתמש בציוד זה באופן מקצועי. אם כך, במקרים רבים תוכלו לצאת לדרך עם רכב תקין מיד בתום קבלת השירות מהמוסך הנייד.

חיסכון בזמן

בתרבות של היום כל דקה חשובה וכל דקה שווה כסף. הזמן, אותו תשקיעו בהמתנה לגרר ובנסיעה אל המוסך יכול להצטבר לכדי מספר שעות. בעזרת המוסך הנייד, תוכלו להמשיך בנסיעה שלכם באותו טווח של זמן ולהמשיך את שגרת יומכם, גם אם היא כוללת עיכוב קל.

שעות הפעילות

בניגוד למוסך נייח, המוסך הנייד עובד 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. איך זה משפיע עליכם? תלוי מתי התקלה קורית. אם הרכב נתקע בלילה, תוכלו כבר באותו הלילה לחזור ולנהוג בו בעזרת השירות של המוסך הנייד, לעומת השירות הניתן במוסך נייח, בשבילו תיאלצו להמתין עד הבוקר כדי להחזיר את הרכב אל הכביש.

שירות אישי

יתרון נוסף של המוסך הנייד הוא השירות האישי. כאשר הניידת מגיעה אליכם, היא נותנת שירות תיקונים לכם ולכם בלבד. המשמעות היא, שאין לכם צורך להמתין בתור, באפשרותכם לקבל תשובות לשאלות שלכם והכי חשוב, המוסך מגיע עד אליכם בכל מקום בארץ. בין אם אתם נמצאים בבית או בדרכים ואתם זקוקים לתיקון של הרכב, מוסך נייד הוא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם!

תגיות: