עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מעקב וידאו בבית העסק

רקע כללי

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות אדירה בכל הנוגע לציוד מעקב בכלל ומצלמות נסתרות בפרט. גודלן הממוצע של המצלמות הנסתרות ירד באופן ומשמעותי וכך גם המחיר שלהן. כתוצאה מכך המצלמות הנסתרות הן כיום מוצר נגיש ואפשרי לרכישה עבור כמעט כל אדם הזקוק לשירותי מוצר זה.

מלבד הירידה בגודל הפיסי ובמחיר ניתן להבחין בשיפור עצום בביצועי המוצרים הנמכרים בשוק וביכולתם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בין אם מדובר באיכות וידאו ובין אם מדובר באיכות שמע אין ספק כי המוצרים הנמצאים בשוק כיום עולים בעשרות מונים על המוצרים שהיו זמינים בעבר.

כמות המצלמות הנסתרות והמגוון שלהן מאפשר לכל בעל עסק למצוא את המוצר אשר הולם את צרכיו ומבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כיום אין עוד צורך בפשרות בנושא ציוד המעקב, תודות לפיתוחים חדשים ועדכניים כל אחד יוכל למצוא את הציוד המתאים ביותר בשבילו.

מעקב בבית העסק

אין ספק כי מציאת עובדים רציניים ומהימנים היא לא תמיד משימה פשוטה,  בעלי עסק רבים מוצאים עצמם במצבים בעייתיים אשר במהלכם עליהם למסוך על עובדים חדשים שעדיין לא הוכיחו את אמינותם. בין השאר מדובר במקרים כמו זבן חדש בחנות אשר נשאר לבד עם הקופה והמוצרים, מכונאי חדש במוסך שנשאר ללא השגחה עם ציוד רגיש, עובד חדש בחברת פרסום שחשוף לחומר משרדי רגיש וכולי.

על מנת למנוע אי נעימויות וחשדות מיותרים ניתן להשתמש בציוד מעקב וידאו בבית העסק. אחד מכלי המעקב היעילים ביותר שניתן לרכוש עבור בית עסק הוא מצלמה נסתרת זעירה. מצלמה זו מותקנת כאשר פניה מופנים לעבר אזור רגיש ומתעדת את כל אשר קורה בזמן שבעל העסק לא נוכח, בצורה זו ניתן בקלות לוודא את אמינותו של עובד כזה או אחר, למנוע ולהרתיע גניבות מכל הסוגים ולהישאר רגוע ושקט גם כאשר אינך נוכח בבית העסק.

רבים מבעלי העסקים אשר משתמשים בציוד מעקב מדווחים על הפסקת הגניבות וירידה בכמות החוסרים בקופות השונות, אין ספק כי מצלמה נסתרת היא כלי רב עוצמה כאשר מדובר בשמירה על בית עסק, הן מפני עובדים בלתי מהימנים והן מפני איומים חיצוניים שונים.