עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מתכננים לבצע עסקה בנדל”ן? למה חשוב ליווי עוד המומחה במקרקעין

כיום עסקאות נדל”ן הן מאוד פופולאריות, אך אנשים רבים לא מבינים את החשיבות של ליווי מקצועי וצמוד של עורך דין המומחה במקרקעין. אז למה בעצם חשוב לבצע עסקאות נדלן בליווי מומחה? ומדוע לא כדאי לחתום על חוזים לבד? המשיכו לקרוא!

קניית דירה

קניית דירה היא עסק רציני. מדובר בהוצאה של סכומים גדולים מאוד, שיש לה השפעה ישירה על העתיד שלכם, ולכן יש להתייחס אליה ברצינות הנדרשת. 

עורך דין רכישת דירה ילווה אתכם לכל אורך התהליך וידאג כי אתם אכן מבצעים את כל מה שנדרש ודואגים לבירוקרטיות מראש. 

הליך קניית דירה הוא לא הליך שפשוט לעשות לבד, ואם יש לכם את האופציה אל תוותרו על עו”ד מקרקעין שיהיה לצידכם לאורך התהליך.

זכרו, זוהי לא עסקה שעושים כל יום, אל תבצעו אותה בפזיזות ולפני שווידאתם שהכל עובד כשורה.

מדוע חשוב לבחור בעורך דין בתחום המקרקעין

שימו לב כי לא כל ייעוץ משפטי יעזור לכם בביצוע עסקאות נדל”ן, אלא רק ייעוץ מעורך דין מקרקעין מומחה. 

עו”ד מקרקעין מתמחה בעסקאות מורכבות ומגוונות מכיר את ההליכים המשפטיים הנלווים לרכישות וקניות דירה בצורה הטובה ביותר וידע לעזור לכם להנפיק את כל המסמכים הדרושים ולוודא כי אתם אכן ממצים את כל זכויותיכם ולא מפספסים הטבות מס או הנחות מסוימות.

ליווי דיירים הוא לא פחות חשוב מליווי מוכרים, שימו לב כי אתם נעזרים בעורך דין שיקל עליכם ויהפוך את התהליך ליעיל יותר עבור כל הצדדים.

עורך דין מקרקעין לניהול מבנים

בתים משותפים דורשים אחזקה וניהול לאורך זמן. אחזקת מבנים טובה גם היא צריכה להיעשות בליווי משפטי, על מנת להגיע להסדרים בין הדיירים בקלות ובאופן הוגן. חברות רבות המעניקות שירותי ניהול בתים מספקות בין היתר גם שירותי עורך דין מקרקעין, חשוב שתבדקו לפני שאתם סוגרים עם חברת ניהול האם חברה זו עובדת בליווי סיוע משפטי בתחום המקרקעין. 

ניהול נכסים וניהול נדל”ן באופן כללי צריך להיעשות על ידי מומחים בתחום, כאלה שיודעים ומכירים את החוק וידעו לנהל ולצאת ממצבים שונים שאפשר להיקלע אליהם בבניין דירות. 

אי אפשר לבד?

במקרים רבים קוני דירות יעדיפו לבצע את כל הליך הקנייה לבד, אך לא תמיד מדובר בפתרון יעיל. קניית דירה דורשת ידע נרחב בחוזים וכן בחוקי מיסים. אם אתם תבצעו את הקנייה ללא סיוע משפטי סביר שתאלצו לשלם סכומים גבוהים שיכלו להיחסך עם סיוע משפטי מתאים. הרבה פעמים חוזים יכולים להיראות לגיטימיים לעין לא מיומנת, ואילו עורכי הדין יוכלו לאתר ניסוחים בעייתיים או חלקים לא ברורים שיכולים להיות מנוסחים לטובת הצד השני. 

כמו כן עליכם לפנות לשירותיו של משרד עו”ד מקרקעין יוזוק מלכין ושות המעניק ייעוץ וליווי משפטי מקיף ומקצועי מנוסים מאוד בעסקאות נדל”ן ויוכלו לתרום לכם מהידע שלהם, ולמנוע מכם לבצע טעויות שיעלו לכם זמן וכסף. 

שלא ירמו אתכם!

גם בתחום הנדל”ן, כמו בתחומים מסחריים שונים, יש סכנה מסוימת להונאות. סיוע משפטי מעורך דין מקצועי יכול למנוע מכם ליפול קורבן לתרמיות שונות ולחסוך מכם עוגמת נפש גדולה. אם אתם לא בטוחים מי האדם איתו אתם עושים עסקים, ואם מתעורר אצלכם חשד לאמינותו פנו מיד לעורך דין וודאו כי אתם לא נכנסים עמוק יותר לתוך תכסיס או הונאה. 

בכל אופן, תמיד עדיף להיות בטוחים יותר מאשר לבצע דברים שיש בהם סיכון מסוים, כמו למשל לחתום על חוזה לפני שווידאתם כי אין בו סעיפים שיכולים להוות בעיה בהמשך הדרך