עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

סוגי טבעות האירוסין הכי פופולאריות כיום

תחום טבעות האירוסין הוא תחום גדול מאוד והוא מכיל שלל עיצובים מרהיבים של טבעות, כאשר המוכרת מבניהם היא הטבעת הקלאסית, אך כדאי לדעת שיש עוד מגוון סוגים של טבעות אירוסין מאוד פופולאריות שכדאי להכיר לפני שאתם ניגשים לבחירת הטבעת המיוחלת. במאמר הבא נסביר על מספר סגנונות ולאחר מכן, אתם כבר תוכלו להחליט על הסגנון המועדף לכם.

טבעת אירוסין אבני צד

אחרי טבעת האירוסין הקלאסית עם היהלום הגדול באמצע, מגיע סגנון טבעות אירוסין המשלב אבני צד. היהלום המרכזי הוא עדיין החלק הגדול והמשמעותי של הטבעת, אך אליו מתווספים גם אבני צד או יהלומי צד שמקנים לטבעת מראה הרבה יותר ייחודי ואפילו תכשיטי. בעשור האחרון טבעות אירוסין אבני צד מככבות אצל נשים ואפשר לומר כי הן מאוד אהובות. האם בחירת ליבכם תאהב את הסגנון הזה? תלוי עד כמה היא מעוניינת בטבעת יותר נוצצת. טבעות מהסוג הזה הרבה יותר בולטות על האצבע.

טבעות אירוסין ווינטאג’

בחמש השנים האחרונות אנו רואים חזרה אל שנות העשרים והשלושים שבהן הטבעות המככבות הן ללא ספק טבעות אירוסין מסוג ווינטאג’. זה לא שמדובר בטבעות יד שניה, אלא מדובר בטבעות שמשחזרות את הסגנון שהיה נהוג בשנים האלו. בסגנון זה יש יותר חריטות, עיטורי פרחים, יהלום מרכזי ועוד יהלומים נוספים קצת יותר קטנים, אך לא קטנים מידי כמו בטבעת אירוסין אבני צד. מה שמיוחד בטבעות הווינטאג’, שהן אף פעם לא חוזרות במראה שלהן. כלומר, אין טבעת אחת שהיא דומה לטבעת האחרת.

טבעות אירוסין היילו

טבעות אירוסין היילו הן טבעות שהחלו להיות פופולאריות מאוד בעשור האחרון. בטבעות אלו המטרה היא להאדיר את היהלום האמצעי של הטבעת. הדרך להעצים את היהלום המרכזי היא על ידי יהלומים נוספים הסובבים את היהלום המרכזי והופכים את המראה שלו להרבה יותר זוהר. טבעות אירוסין בסגנון היילו מתאימות לכל מי שאוהבת טבעות שהן יותר בולטות. זהו תכשיט לכל דבר ועניין, הרבה יותר מטבעת אירוסין והן נראות מושקעות ומאוד יוקרתיות.

טבעות אירוסין טוויסט

טבעות אירוסין טוויסט הן למעשה טבעות שיש בהן איזה שהוא משהו ייחודי. חישוק הטבעת מעוצב בצורה קצת אחרת או שהאבנים מסודרות בדרך שונה. גם את טבעות הטוויסט לא נראה אצל כל אחת ולמעשה אפשר לומר שהן מאוד ייחודיות במראה שלהן.