עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

סיפוק ממשחקי מחשב

חובבי המחשבים מתחלקים למספר רב של סוגים.

סוג אחד זה הגיימרים, חולי הגיימינג ידועים באהבתם למשחקי מחשב, למרבית הגיימרים בעולם יש ציוד גיימינג שנכלל בתוכו עכברי גיימינג, מקלדות גיימינג, אוזניות של גיימרים ועוד. כל גיימר רוצה להתחדש ולקנות את העכבר הטוב ביותר עבור גיימר, מקלדת הטובה ביותר לגיימרים או האוזניות הכי טובות בעולם. גיימרים בדרך כלל אוהבים את תחום משחקי הרשת, משחקים בו אתה נלחם נגד שחקנים אחרים מהעולם / מאותו ארץ, מנסה להתחשל ולהיות לבסוף הכי טוב מכולם. בדרך כלל במשחקי הרשת נוצרות קבוצות שנקראות ברוב הפעמים – קלאן. ברוב המשחקים שזה נוצר אלו הם משחקי היריות שהמפורסמים מביניהם הם: קאונטר סטריק, קול אוף דיוטי, באטלפילד ועוד.
עולם אחר של משחקים אלו הם משחקי הספורט, כמו PES, FIFA ועוד.
אנשי המשחקים אוהבים להוריד משחקים, לקנות משחקים אפילו וברוב המקרים הם מסתמכים לפני הקניה על אתרים שבהם הם יוכלו למצוא סיקורי משחקים, בדרך כלל הם יצפו לפני הקנייה או ההורדה בסרטונים או טריילרים של משחקים אלו או אחרים..

יש את הסוג השני שמשתדל ללמוד מעולם המחשבים, להעזר באינטרנט וגולש באתרים שנותנים מדריכים למחשב, מדריכים שיעזרו לך לדעת איך לפרמט את המחשב או אפילו איך לצרוב דיסקים באמצעות המחשב, לומדים איך להגן על המחשב מפניי וירוסים וקבצים נגועים או אפילו איך מתקינים דרייברים.