עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

עברתם פשיטת רגל? רוצים לקחת משכנתא? אתם צריכים את מרטין בוקסדורף

עברתם פשיטת רגל ורוצים לקחת משכנתא כדי לסגור חובות שנשארו אחרי ההפטר או לקנות בית? שמי מרטין בוקסדורף ואני האיש שלכם להשגת משכנתא לאחר פשיטת רגל או עם בעיות BDI. הניסיון שלי כולל עשרות ומאות משכנתאות של אנשים שעברו פשיטות רגל או סבלו מבעיות BDI והישגתי להם משכנתא בנקאית.

תראו אני אוהב לדבר בצורה ישירה ולא ללכת סחור סחור, אם יש לכם פשיטת רגל בעבר או שיש לכם בעיות של BDI – אתם יודעים שהבנקים מאוד לא רוצים בכלל לשמוע על אנשים עם בעיות כאלו. הם לא רק לא רוצים, הם מאוד לא רוצים.

אם אתם צריכים לקחת משכנתא עם בעיות של BDI אתם צריכים איתכם מומחה אמיתי של משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל, אבל מומחה אמיתי, כזה שעוסק באופן קבוע באנשים עם בעיות של BDI. יוצא לי המון פעמים לדבר עם אנשים שלקחו איזה יועץ שעבד עם ההורים שלהם או עבדו פעם עם איזה חבר ועכשיו הם לקחו את אותו היועץ למשימה. זאת טעות ענקית, הדברים האלו לא עובדים. אתם חייבים מומחה אמיתי לבעיות האלו.

קצת עלי ברשותכם:

בהמשך למה שהתחלתי להגיד, שמי מרטין בוקסדורף, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים. אני עובד רק עם אנשים שיש להם בעיות של פשיטת רגל בעברם או אנשים עם בעיות BDI , אני עושה את זה כל יום ורק את זה. שום דבר אחר.

אני יכול להביא מאות ממליצים שהבנקים לא רצו לאשר להם משכנתא ואני הצלחתי להשיג להם משכנתא בנקאית. במקרים מסוימים זה היה כמו נס משמיים בשביל האנשים. אני חייב לציין למען ההגינות שאני לא תמיד מצליח, הלוואי והייתי מצליח תמיד, אבל אני תמיד נלחם עד טיפת הדם האחרונה ולעולם לא מוותר.

מה חשוב לדעת כאשר יש בעיות של BDI

כאשר יש בעיות של BDI ולא משנה אם זה בגלל פשיטת רגל לשעבר, מוגבלות או כל סיבה אחרת, קודם כל צריך להבין מתי זה היה? לצערי הרבה מאוד אנשים שפונים אלי סובלים מבעיות של BDI ממש מהתקופה האחרונה וזה דבר שאני לא יכול לעזור איתו לצערי.

שימו לב לשני דברים חשובים:

הדבר הראשון הוא שעבר פרק זמן כמה שיותר ארוך מהרגע שהיו בעיות BDI ועד עכשיו. כלומר אם עבר רק חודשיים, זה לא מספיק זמן. לעומת זאת אם עברה שנה, זה כבר הרבה יותר סביר. כלומר, צריך להראות לבנקים איזה שהוא רצף נקי. כלומר: הייתה נקודה כל שהיא של משבר, מאז הכול תקין, כלומר, הבעיות האלו הן מאחורינו. הרבה יותר קל להגיד לבנקים שהנה היו כמה בעיות אבל מאז, כבר שנה הכול תקין וסביר. זה עושה שכל.

הדבר השני הוא הסבר מתקבל על הדעת- תראו הדבר הזה לא תמיד אפשרי. אבל נניח שהייתה איזה שהיא בעיה של BDI – למשל לפני שנה. אם ההסבר לסיבה שזה קרה הוא כי הייתה תאונת עבודה ולא עבדתם הרבה זמן, זה הסבר מעולה. כמובן אם יש ניירת שמתאימה. לעומת זאת אם אין הסבר הגיוני מתקבל על הדעת כל שהוא, זה הרבה פחות טוב.

זה נכון שהבנקים לא בכל מקרה רוצים לדעת מה ההסברים ומה הסיבות, אבל בהרבה מקרים אני אכן מצליח להעביר משכנתאות עם בעיות של BDI בגלל שיש הסברים טובים והגיוניים.

יתרונות מול חיסרונות:

תראו אולי זו הנקודה הכי חשובה. אנחנו יודעים שאם יש בעיית BDI זה מינוס גדול מאוד. ברור. אבל מה בעצם היתרון שלנו? את זה אנחנו צריכים לבנות יחד: כלומר, האם יש לנו משכורות גבוהות? האם ההורים יכולים להיות ערבים? האם אנחנו עובדים במקומות עבודה יציבים.? מה יכול היתרון שלנו.

תראו, אני אישית מאמין שאם עונים על כל הקריטריונים יחד, כלומר בונים הסברים, מראים שיש יתרונות שהם עוזרים לבנק להשתכנע, אם עברה איזה שהיא תקופת צינון- בהחלט ניתן לקבל משכנתא עם בעיות של BDI. זה מה שאני מאמין ולפי עקרונות אלו אני פועל.