עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

צפייה זוגית בסרטי מבוגרים – מעצימה או פוגעת?

אם בעבר היה עליכם לגשת אל ספריית הוידאו בכדי לרכוש סרטי מבוגרים, הרי שכיום הם נגישים בכל פינה. הקלדה של קטגורייה מועדפת אליכם, חושפת בפניכם אינספור תכני מבוגרים. כמו כל דבר בחיים, בעת שצורכים משהו יותר מדי הוא הופך בעייתי, ודומה הדבר עם הצפייה בסרטי מבוגרים.

למרות שישנם מתנגדים רבים לצפייה בסרטים אלו, בכל הקשור למערכת היחסים המינית-זוגית שלכם, הם דווקא יכולים לעשות לא מעט דברים טובים. האם כדאי לצפות יחד בסרטים שכאלו? הגיע הזמן להבין:

סרטי המבוגרים כמשחק מקדים לוהט

רגע לפני שאתם תספקו זה את זו, תוכלו לראות איך עושים את זה בסרטים. חשוב מאד לתאם ציפיות באופן מלא לפני צפייה משותפת בסרטים שכאלו, ולא להפתיע את בן או בת הזוג איתם. מדוע? משום שאתם לא רוצים לפגוע ברגשות האדם היקר לכם מכל. רק לאחר שאתם מסכימים לעשות זאת, שבו לכם וצפו בסרטון של כמה דקות. צפייה בזוג אחר יכולה לעורר בכם תשוקה, להכניס אתכם לעניינים ואפילו לתת לכם רעיונות…

סרטי המבוגרים חושפים אתכם לאביזרי מין

לכל זוג ישנו עולם מיני שהוא מכיר. בעת שאתם צופים בסרטי מבוגרים, אתם מקבלים הצצה למערכות יחסים מיניות שונות. כך לדוגמא, ישנם זוגות שנחשפים לנפלאות שעושים אביזרי המין לסיטואציות מיניות. גברים שתמיד רצו להרגיש איך מרגישה חדירה, הבינו כי ישנם גברים סטרייטים שמתנסים עם בת הזוג שלהם בחדירה באמצעות דילדו. כל עוד מדובר על אקט המתבצע בהסכמה ותוך הקשבה מלאה זה לזו, למה שלא תתנסו ותרחיבו את מנעד עוצמות ההנאה שלכם?

אביזרי המין מתאימים לזוגות סטרייטים, להומואים, לסביות וגם לטובת שימוש עצמי. דרך האביזר אפשר לגלות את הגוף ואת האזורים שמגע בהם מייצר עונג.

מתי סרטי המבוגרים הופכים בעיתיים?

לצפייה בסרטי המבוגרים גם ישנו פן בעייתי יותר. כל עוד אתם צופים יחד במטרה ליהנות ממשחק מקדים, לכו על זה. הבעיה היא שלעתים אחד מבני הזוג, צופה בסרטים לבד לטובת סיפוקו המיני האישי. מה שקורה הוא שהוא מרגיש מסופק מהצפייה, כך שהוא מזניח בהדרגה את יחסי המין. לא מדובר על אקט יזום, אלא כמשהו טבעי: לאחר פורקן אל מול סרט, אין באמת כוח או רצון לקיים יחסי מין עם בן או בת הזוג. שימו לב כי אתם צופים בתדירות מתונה בסרטים, ולא הופכים אותם לאלו המספקים אתכם מינית.

תגיות: