עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קידום אתרים בפייסבוק: למה בוחרים בפייסבוק לקידום אתר?

אתר הפייסבוק הוא ללא צל של ספק הרשת החברתית המשמעותית והגדולה ביותר שפועלת כיום בעולם כולו. כאשר אנשים רוצים לשתף מידע עם חבריהם, לדבר בצ’ט, לפרסם תמונות מהטיול האחרון לחו”ל, לחלוק כתבות מעניינות, לשחק או לבצע פעולות רבות נוספות הם מייד נכנסים אל הפייסבוק.

קידום אתרים בפייסבוק

הרשת החברתית הפייסבוק לא רק זכתה לסרט מצליח ופופולארי מאוד שנקרא “הרשת החברתית” אלא זוכה לאין ספור אזכורים שונים במספר גדול של כלי תקשורת. גם מי שאינו גולש דרך קבע בפייסבוק יודע היטב מהו הכלי הזה או לפחות יודע על קיומו. לפייסבוק יש כוח רב כל-כך וכוח זה מתרגם בקלות גם לרווח כלכלי.

רשת הפייסבוק אינה מיועדת רק לשימושם של אנשים פרטיים. עמותות, חברות מסחריות ובתי עסק שונים מפרסמים את עצמם בפייסבוק בכלים שונים שמעניקה הרשת החברתית, וכמו כן מבצעים קידום אתרים יעיל במיוחד, אשר שווה להם כאמור, לא מעט כסף. אין פלא שעסקים רבים בוחרים לבצע קידום אתרים בפייסבוק.

קידום אתרים בפייסבוק – זה שווה כסף

קידום אתרים משמעו לא רק לקדם אתר מסוים למקום גבוה יותר ברשימה של מנועי חיפוש אלא גם למתג אתר בדרך מסוימת. קידום אתרים שווה לאתר הרבה מאוד כסף. מפרסמים לעתים קרובות משלמים לאתר עבור כמות כניסות של גולשים וככל שאתר פופולארי יותר כך הוא זוכה לכסף רב יותר כתוצאה מפרסום.

קידום אתרים בפייסבוק או בגוגל שווה לבעלי אתר האינטרנט כסף אם הם מוכרים שירות או מוצר מסוים. ככל שיותר גולשי אינטרנט נכסים אל האתר כך גובר הסיכוי שהם יירכשו את אותו מוצר או שירות שמוכר האתר, וגם זה דבר שמשתלם לבעלי האתר מבחינה כלכלית.

כיצד מבצעים קידום אתרים בפייסבוק?

כל עסק יכול לפתוח לעצמו דף בפייסבוק. ככל שהדף צובר פופולאריות גדולה יותר בקרב גולשי הפייסבוק וככל שהדף “פעיל” יותר – זאת אומרת שיש בו מספר גדול של פרסומים כך ניתן לבצע קידום אתרים יעיל מאוד באינטרנט. היתרון הגדול לבעלי עסקים היא שניתן לעשות זאת בחינם.

משרד פרסום קרית טק מספק שירותי קידום אתרים ופרסום בפייסבוק.

תגיות: