עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קידום ביוטיוב בכסף

כל הסיבות לקדם את העסק דרך יוטיוב
חולם להתקדם ונמאס לך שיש לך מעט מידי לקוחות? אם כך, הדבר הכי חשוב שעליך להבין זה שהכול נמצא בידיים שלך. יכול להיות שעד עכשיו פשוט לא השקעת מספיק בשיווק ובפרסום, והגיע הזמן שתעשה משהו בנידון. האינטרנט הוא המקום הטוב ביותר לפרסם עסקים בגדלים שונים, אז למה שלא תנסה את זה? קידום ביוטיוב זו אופציה טובה שכדאי לשקול, כי עם קידום ביוטיוב ניתן יהיה להגיע לאנשים שרחוקים ממך פיזית ושאחרת לא שומעים בכלל על העסק שלך.

האם זה מתאים לכל סוגי העסקים?
התשובה היא חד משמעית כן, כי היום קידום ביוטיוב לא כולל רק את מי שחלם להיות זמר. האמת היא, שבעזרת קידום ביוטיוב אתה יכול להגיע לכל אחד ואתה יכול לפרסם כל מה שתרצה, אז למה שלא תנסה את זה? אפילו אם העסק שלך הוא עסק של שיפוצים אתה תראה שבעזרת סרטון מתקדם ומוביל עוד ועוד אנשים ישמעו על העסק שלך וישקלו לפנות אליך. חשוב להבין שמה שכל כך טוב ביוטיוב זו העובדה שמדובר על אתר עם חשיפה אדירה לא רק בארץ אלא גם בעולם כולו, כך שתוכל להגדיל את חוג הלקוחות שלך פלאים.

האם צריך לעשות משהו כדי לקדם סטרונים ביוטיוב?
האמת היא שכן, כי אם חשבת לרגע שתעלה סרטון ליוטיוב ומייד יהיו לך אלפי צפיות, הרי שאתה טועה. כדי לבצע קידום ביוטיוב צריך לא רק להשקיע בסרטון יפה ומעניין, אלא גם צריך להבין איך עובד יוטיוב ואיך ניתן יהיה להתקדם בתוכו. הרעיון הכללי הוא להעלות את הסרטון שלך אל ראש תוצאות החיפושים וגם לגרום לעוד ועוד אנשים לראות ולהכיר את הסרטון, אך מדובר על משימה לא קלה. אומנם זה נכון שאולי תוכל לחכות שזה יקרה באופן טבעי, אך סביר להניח שזה לא באמת ריאלי ושזה ייקח הרבה יותר זמן. לכן במקום זה כדאי לחשוב על קידום ביוטיוב בעזרת קנייה של חבילת צפיות, מה שיהפוך מהר מאוד כל סרטון שתעלה להיראות הרבה יותר פופולארי ומעניין.

כמה תשלם בחודש?
על קידום ביוטיוב אתה לא באמת צריך לשלם הון בכל חודש, כי בפועל אתה זה שבוחר כמה תעלה כל חבילת קידום שתתאים לך. כלומר, תוכל לבחור באופציה של קידום ביוטיוב בעזרת מאות צפיות בחודש אך תוכל גם לבחור באופציה של אלפי צפיות, דבר שכמובן ישפיע על המחיר הסופי שתשלם. באופן כללי אתה תראה שלא מדובר על הרבה כסף ואם תשווה את אופציית הקידום הזאת לאפשרויות אחרות אתה תראה שזה חיסכון משמעותי. אין לך שום דבר להפסיד וכדאי שתנסה עוד היום לקדם את העסק גם ביוטיוב כי זה אתר עם מיליוני כניסות בכל יום מכל העולם.