עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רהיטים בשיטת עשה זאת בעצמך

כמות הרהיטים הנזרקת מדי שנה בישראל היא עצומה, והרצון לחדש ולרענן, עד כמה שהוא טבעי ובריא לנו, גורם לעיתים קרובות להוצאות כספיות גדולות ומיותרות, ולבזבוז משאבים מיותר.

אם אתם בעניין של רהיט חדש לבית, הרי שכיום תוכלו בהוצאה נמוכה הרבה יותר לייצר את הרהיט המושלם שלכם, רהיט בשיטת עשה זאת בעצמך, ולזכות במשהו שהוא הרבה מעבר לפונקציונאליות שמציעים הרהיטים בבית שלנו.

כשאתם בונים רהיט בעצמכם, אתם יוצרים קשר עם החומר והתוצר הסופי, וחלק מכם משתקף בעשייה וברהיט שיצרתם. בית הוא הרבה יותר מארבע קירות וגג, וכדי ליצור תחושה של בית, צריך להשקיע בו, ממש כמו בכל דבר אחר. יצירה או שדרוג של הרהיטים שלכם זו הזדמנות פז ליצור את התחושה הזו, וליהנות מתהליך מיוחד.

איזה רהיטים יוצרים בבית?

לפניכם רשימה קצרה של רהיטים שקל וכיף לבנות לבד, או לשפץ ולשדרג בעצמכם, בלי יותר מדי כלים, או עם כלים שאם תרכשו ישמשו אתכם גם בעתיד לפרויקטים נוספים:

  • שולחן קפה – פרויקט מעולה להתחלה, הזדמנות ליצור משהו פשוט ויעיל בלי להסתבך יותר מדי. לוח עץ שחותכים עם ג’יגסו לצורה הרצויה, עמודי עץ פשוטים, ברגים, דבק נגרים ומברגה, ואתם מוכנים.
  • שידה מקרטון – פרויקט מהנה לעשות עם הילדים, אוספים קרטונים ובטכניקה פשוטה של הדבקה יוצרים שידה חזקה באופן מפתיע, תוך מחזור ולימוד של הילדים על עצמאות, היכולת שלהם ליצור, לבנות ולעצב, והכרות עם עולם המחזור והאקולוגיה. חשוב.
  • מדפים – אם תציצו ברחוב תגלו אינספור לוחות עץ שאנשים זורקים, חלקים שונים של רהיט זה או אחר. אספו אחד, חתכו במידתכם, וחברו לקיר. פשוט, יעיל וזול.

עבודה עם משטחים

חובבי ה”עשה זאת בעצמך” מכירים את עולם המשטחים, אותן “פלטות” עץ שמגיעות מסין, נמצאות בשימוש פעם או פעמיים, ולרוב מושלכות לזבל.

פלטות אלו הן אוצר בלום של חומר מעולה לשימוש לרהיטים לבית ולגינה, והזדמנות לעבוד עם עץ, חומר יקר מציאות, שתוכלו לקבל בחינם בסיבוב קצר ברחוב או באזור תעשייה.

ספסלים, שולחנות, מדפים, ארונות וכיו”ב, כל אלו הם מהרהיטים הפופולאריים לבנייה במחזור משטחים.

תגיות: