עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

4 טיפים לבניית אתר מצליח

הטעות הכי שכיחה שעושים חברות, עסקים שונים ואנשים פרטיים כאשר הם מחליטים על פרויקט של בניית אתרים לעצמם, היא ההנחה כי העיצוב הוא הכל. כדאי כבר עכשיו להבהיר כי עיצוב האתר לבדו, איננו מה שיביא להצלחתו.

שירותי בניית אתרים איכותיים ומקצועיים הם מה שהופך אתרים לכאלו המשיגים את מטרותיהם ולמעשה לאתרים מצליחים. אמות מידה גבוהות בתחומי הפיתוח, התאימות לSEO והעיצוב, לרבות שימוש בטכנולוגיות חדישות, חיוניות להצלחה של אתר. הן שיבטיחו כי המוצר שתקבל כמו גם השירותים שמסביב לו, יהיו ברמה המקצועית והאיכותיות הגבוהה ביותר ושהאתר שלך יתפקד כראוי, יחזיר במהירות את ההשקעה עליו ויביא לרווחים.

עסקים רבים מדי המתבססים על האתרים שלהם ומקווים שהללו יקדמו את העסקים ויביאו להם הצלחה ורווחים, מדלגים על השלב ההכרחי של עבודה מול חברת בניית אתרים מקצועית, משום שיקולי תקציב או חוסר הבנה. במאמר זה תמצא את העצות שיסייעו לך לבחור בחברת בניית אתרים מתאימה ולהתחיל בפרויקט של בניית אתר מצליח.

עצות לבחירת חברת בניית אתרים נכונה

אתרים לדוגמא

בחר בחברת בניית אתרים עם תיק לקוחות מרשים, הכולל כמה עשרות אתרים שפותחו ועוצבו על ידי החברה. סיפורי הצלחה של אתרים עסקיים ובכלל, פרסים למיניהם, גם אלו יתנו לך מושג על איכותה ומקצועיותה של החברה.

טכנולוגיות, שפות תכנות ושיטות עבודה

וודא כי החברה לבניית אתרים בה הנך בוחר, עובדת בטכנולוגיות החדישות ביותר, ועל פי תהליך עבודה מובנה ומוגדר מראש, המתאים לך. תכנון מראש הוא הבסיס לבניית אתרים מצליחים והמטרה היא שתוכל לעקוב אחר אבני הדרך בתהליך בניית האתר שלך ולהבטיח כי כל הנקודות החשובות, מכוסות.

עיצוב אתרים

ויזואליות אכן משחקת תפקיד נכבד בהצלחתו של פרויקט בניית אתרים. וודא כי החברה בה אתה בוחר מעסיקה צוות מעצבים מנוסה, מוכשר ומקצועי. וודא כי האתרים שעוצבו על ידה בעבר בעלי ממשק ידידותי ועיצוב מקורי אם גם מתאים לתחום המדובר. עיצובים תבניתיים כמותם יש אינסוף אחרים, לא ישיגו את ההצלחה הנכספת. ויזואליות היא המפתח לאינטראקציה יזומה של גולשים ולקוחות עם האתר שלך ולחוויה שלהם בעת הגלישה.

צוות פיתוח ובניית האתר

חברת בניית אתרים מקצועית צריכה להעסיק צוות מתכנתים ובוני אתרים מקצועיים ומנוסים מאוד. אל תבחר בחברה המתכוונת לשלוח את עבודת הפיתוח למתכנתים במדינה אחרת או לספקי בניית אתרים אחרים. אינך רוצה למצוא את עצמך רודף אחרי אנשים שאינך מכיר ולא איתם עשית עסקים. דע כי בניית אתר הינה פרויקט מורכב, חילוקי דעות ובעיות שונות עשויים לצוץ הן בתהליך עצמו והן לאחריו, כאשר האתר באוויר. עליך לעבוד מול חברה מקצועית שאנשיה יספקו לך שירותים בכל זמן.